O nas

Polityka

     Działamy od 1992 roku i przez ten czas staramy się nieść kaganek informatyki pod strzechy naszych klientów :-). Przez te klikanaście lat strzechy zamieniły się w nowoczesne lśniące szkłem i aluminium hale oraz biurowce. Sprawia nam ogromną satysfakcję, że mamy w tym swój skromny udział. Cel naszej działalności realizujemy i będziemy realizować poprzez: - uważne wsłuchiwanie się w życzenia klientów i dostosowywanie naszej oferty do ich indywidualnych oczekiwań, - dostarczanie klientowi rozwiązań opartych o najnowsze technologie informatyczne, - sukcesywne rozwijanie i udoskonalanie autorskich rozwiązań informatycznych.

Ekologia

     Dbamy nie tylko o klienta, ale także o środowisko. W trosce o otoczenie, szukamy możliwie najlepszych rozwiązań problemu elektronicznych śmieci. Aby zminimalizować zanieczyszczenie środowiska, wyeksploatowany sprzęt elektryczny i elektroniczny przekazujemy do firm zajmujących się utylizacją i różnego rodzaju recyclingiem. Naszą dewizą jest żyć w zgodzie z przyrodą, dlatego ciągle podnosimy świadomość ekologiczną nie tylko pracowników, ale i naszych klientów.

Poufność

     Dokładamy wszelkich starań, aby chronić poufność informacji naszych Klientów. Ochronę danych i poufność informacji realizujemy przy użyciu najnowszych technologii bezpieczeństwa informatycznego. Nie udostępniamy żadnych danych na temat naszych Klientów bez ich wyraźnej zgody. W trosce o Klienta, nie wymieniamy ani w żaden inny sposób nie przenosimy poza firmę poufnych informacji dotyczących naszych Klientów.

Etyka

     Rzetelność i uczciwość w biznesie oraz najwyższa jakoś usług były i są nadal główną podstawą działania naszej firmy. Dzięki promowaniu wśród pracowników norm etycznych od początku działania firmy, możemy wziąć pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów i usług. Przestrzeganie etyki biznesu czyni nas wiarygodnym partnerem do współpracy z innymi firmami.