• Partner24 Sp. z o.o. | ul. Fordońska 87 | 85-719 Bydgoszcz

System POSonline - Nowość Partner24

System POSonline został stworzony przede wszystkim z myślą o sieciach sprzedaży. Program jest w stanie w czasie rzeczywistym komunikować się w chmurzę z właściwie nieograniczoną liczbą punktów, dając właścicielowi lub osobie, która zarządza nimi dostęp do rozbudowanych statystyk sprzedaży. Ponadto sklepy, lub punkty sprzedaży nie muszą posiadać skomplikowanej infrastruktury. Wystarczy tylko tablet lub smartfon, drukarka fiskalna oraz terminal płatniczy, aby zacząć sprzedawać. Do systemu POS logujemy się po przez przeglądarkę internetową. Wszystkie dane przechowywane są w bezpiecznej chmurze i są dostępne dla z góry wyznaczonych osób. Jedno kliknięcie wystarczy aby wyłowić dane o aktualnej sprzedaży, najlepszych punktach, sprzedawcach czy najlepszych dniach czy godzinach sprzedaży.

Niewątpliwa zaletą jest prostota w działania systemu. Wdrożenie pracowników zazwyczaj zajmuje nie więcej niż godzinę. W połączeniu z nieskomplikowaną infrastrukturą, nasz system staję się bardzo atrakcyjnie cenowo alternatywą dla tradycyjnych systemów do zarządzania sprzedażą, które zazwyczaj są zainstalowane na komputerach sprzedawców. Warto również wspomnieć tu o możliwości bezpośredniego połączenia z Urzędem Skarbowym i automatycznego wysyłania paragonów wraz z rozliczaniem ich. Nie duże rozmiary tabletu i mobilność tych urządzeń pozwalają na szybkie połączenie i działanie systemu. Dzięki temu jesteśmy wstanie zaproponować go osobom, które prowadzą kilka lub kilkanaście punktów sprzedaży w trudnych warunkach. Wystarczy włączyć tablet i sparować urządzenie fiskalizujące po przez system Bluetooth i jesteśmy gotowi świadczyć usługi.

Do najważniejszych funkcji POSonline nalezą:

System POSonline sprzedawany jest w postaci miesięcznych niezobowiązujących pakietów. Dzięki temu maja Państwo cały czas kontrolę nad wydatkami. Wszystkie ceny znajda Państwo na stronie posonline.pl Zachęcamy do wypróbowania systemu zupełnie za darmo. Specjalnie na taka okazję stworzyliśmy wersje demo systemu. Po wypełnieniu formularza, otrzymają Państwo tymczasowy login i hasło. Na wszystkie Państwa pytania odpowiedzą nasi konsultanci. Zapraszamy do kontaktu i na stronę posonline.pl