• Partner24 Sp. z o.o. | ul. Fordońska 87 | 85-719 Bydgoszcz

System WMS

Firma Partner24 uruchomiła swój autorski system do obsługi magazynu SWP WMS. Program magazynowy został stworzony z myślą o dużych magazynach, centrach logistycznych, ale również bez problemu odnajdą się w nim małe firmy lub sklepy internetowe, które dopiero rozpoczynają budowę swojego pierwszego magazynu.  System abonamentowy programu, podzielony na pakiety jest zależny od dodatkowych rozszerzeń i pozwala dostosować system pod własne potrzeby i możliwości.

Co to jest system WMS?

WMS (ang. Warehouse Management System) jest to program do obsługi magazynu, planowania, ewidencjonowania ruchów magazynowych, od momentu dostarczenia towaru na magazyn, aż po jego wydanie. System taki pozwala na w pełni zautomatyzowany magazyn, w którym zaplanujemy dostawy, wydania, miejsce składowania oraz obieg dokumentów.

Najważniejsze cechy programu SWP WMS

SWP WMS posiada również szereg funkcji niedostępnych dla konkurencji, co czyni go innowacyjnym na, polskim i nie tylko, rynku. Do najważniejszych funkcji programu należą:

Nie bez znaczenia są również funkcje stricte magazynowe, pozwalające na zarządzanie magazynów. Do najważniejszych należą:

Korzyści z wdrożenia systemu WMS.

Korzyści z wdrażania systemu WMS są niemal niezliczone. Dzięki proponowanym rozwiązaniom znacząco podnosi się wydajność pracy, a dzięki temu zmniejszają się koszty prowadzenia magazynu. Do działania naszego systemu WMS wystarczy tylko podstawowy komputer, laptop oraz smartfon z dostępem do szybkiego Internetu. Wdrożenie następuje natychmiastowo wraz z pierwszym wprowadzonym produktem, a system abonamentowy pozwala na niezobowiązujące korzystanie z programu. Dane programu przechowywane są do roku na naszych serwerach. Dla klientów, którzy chcieliby wypróbować nasz system w codziennym działaniu udostępniliśmy wersję demo na naszej stronie internetowej. Demo jest w pełni funkcjonalne, dane logowania otrzymają Państwo po uprzednim kontakcie z naszą firmą. Wszystkie szczegóły dostępne są pod adresem www.program-wms.pl zapraszamy do zapoznania się z naszym systemem.