• Partner24 Sp. z o.o. | ul. Fordońska 87 | 85-719 Bydgoszcz

O nas

Programowanie systemów ERPNasza firma istnieje na rynku bydgoskim od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się:

Poza doraźnym rozwiązywaniem problemów w ramach profesjonalnej obsługi informatycznej nasza firma świadczy usługi związane z rozwojem infrastruktury teleinformatycznej. Staramy się, aby rozwiązana informatyczne podążały w kierunku, w którym zmierza przedsiębiorstwo. Dlatego wachlarz naszych możliwości rozszerzyliśmy o wsparcie w zakresie usług informatyczno-programistycznych.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie potrzeby klientów da się spełnić za pomocą dostępnego na rynku oprogramowania, dlatego nasi pracownicy tworzą nieszablonowe rozwiązania na życzenie klientów. Mamy doświadczenie w budowie prostych programów jak i skomplikowanych wielowarstwowych aplikacji, usług. Nasza firma mieści się w Bydgoszczy. Posiadamy oddział w Poznaniu. Współpracujemy z klientami z Torunia, Gdańska oraz pozostałego obszaru Polski.

Polityka

Działamy od 1992 roku i przez ten czas staramy się nieść kaganek informatyki "pod strzechy" naszych klientów :-). Przez te klikanaście lat strzechy zamieniły się w nowoczesne lśniące szkłem i aluminium hale oraz biurowce. Sprawia nam ogromną satysfakcję, że mamy w tym swój skromny udział. Cel naszej działalności realizujemy i będziemy realizować poprzez: - uważne wsłuchiwanie się w życzenia klientów i dostosowywanie naszej oferty do ich indywidualnych oczekiwań, - dostarczanie klientowi rozwiązań opartych o najnowsze technologie informatyczne, - sukcesywne rozwijanie i udoskonalanie autorskich rozwiązań informatycznych.

Ekologia

Dbamy nie tylko o klienta, ale także o środowisko. W trosce o otoczenie, szukamy możliwie najlepszych rozwiązań problemu elektronicznych śmieci. Aby zminimalizować zanieczyszczenie środowiska, wyeksploatowany sprzęt elektryczny i elektroniczny przekazujemy do firm zajmujących się utylizacją i różnego rodzaju recyclingiem. Naszą dewizą jest żyć w zgodzie z przyrodą, dlatego ciągle podnosimy świadomość ekologiczną nie tylko pracowników, ale i naszych klientów.

Poufność

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić poufność informacji naszych Klientów. Ochronę danych i poufność informacji realizujemy przy użyciu najnowszych technologii bezpieczeństwa informatycznego. Nie udostępniamy żadnych danych na temat naszych Klientów bez ich wyraźnej zgody. W trosce o Klienta, nie wymieniamy ani w żaden inny sposób nie przenosimy poza firmę poufnych informacji dotyczących naszych Klientów.

Etyka

Rzetelność i uczciwość w biznesie oraz najwyższa jakoś usług były i są nadal główną podstawą działania naszej firmy. Dzięki promowaniu wśród pracowników norm etycznych od początku działania firmy, możemy wziąć pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów i usług. Przestrzeganie etyki biznesu czyni nas wiarygodnym partnerem do współpracy z innymi firmami.

Partnerstwo

Nasza firma współpracuje między innymi z

 

 

Partnerstwo CISCO Firma Partner24 jest dystrybutorem rozwiązań sieciowych firmy CISCO, posiada partnerstwo na poziomie Select Partner. Dysponujemy kadrą inżynierską specjalizująca się w implementacji rozwiązań sieciowych oraz z dziedziny collaboration firmy Cisco.
Partnerstwo HPE Jesteśmy partnerem firmy HPE w zakresie rozwiązań serwerowych, sieciowych a także storegowych. Swoim klientom oferujemy serwery z rodziny ML oraz DL, sprzęt sieciowy Aruba oraz macierze dyskowe MSA i 3PAR.
Partnerstwo Microsoft Jesteśmy partnerem firmy Microsoft. Specjalizujemy się we wdrożeniu i administracji systemów serwerowych Windows Server, Exchange, Sharepoint, SQL Server oraz rozwiązań chmurowych Azure jak Office 365 czy Exchange Online.
Partnerstwo Veeam Jesteśmy partnerem firmy Veeam w zakresie wdrożeń rozwiązań do archiwizacji i replikacji danych dla środowisk wirtualnych oraz rozwiązań klasycznych.
Partnerstwo VMWare Jesteśmy partnerem firmy VMWare w zakresie wdrożeń rozwiązań do wirtualizacji danych.
Partnerstwo NetApp Jesteśmy partnerem firmy NetApp w zakresie wdrożeń macierzy dyskowych.
Partnerstwo QNap Jesteśmy partnerem firmy Qnap w zakresie wdrożeń macierzy dyskowych oraz rozwiązań dla wideomonitoringu.
Partnerstwo Mikrotik Jesteśmy partnerem firmy Mikrotik w zakresie wdrożeń rozwiązań bezprzewodowych WiFi.
Linux Wdrażamy i administrujemy serwery Linux, w tym serwery poczty elektronicznej, plików, baz danych, stron WWW.