• Partner24 Sp. z o.o. | ul. Fordońska 87 | 85-719 Bydgoszcz

Sieci bezprzewodowe WLAN

Foto - Sieci bezprzewodowe WLAN

W dobie powszechnego dostępu do Internetu sieci bezprzewodowe odgrywają coraz większe znaczenie i nieraz stanowią podstawowe medium transmisyjne. Stabilna i nieprzerwana praca sieci WiFi ma szczególne znaczenie w przypadku rozwiązań przemysłowych np. programów do zarządzania magazynem WMS czy systemów ERP, gdzie pracownicy na halach produkcyjnych powinni mieć ciągły dostęp do systemów bezpośrednio ze swoich urządzeń mobilnych, kolektorów danych. Nasza firma świadczy usługi związane z budową bezprzewodowych sieci WiFi. W zależności od potrzeb klienta sieć może składać się z niezależnie pracujących punktów dostępowych (AP) – rozwiązanie stosowane w bardzo małych instalacjach. Z racji specyfiki sieci bezprzewodowej preferowanym rozwiązaniem są sieci WiFi budowane w oparciu o kontroler oraz punkty dostępowe (AP) nadzorowane przez niego. Nasza firma świadczy usługi związane z projektowaniem, pomiarami, wdrożeniem, konfiguracją urządzeń, zapewnieniem bezpieczeństwa sieci bezprzewowodej jak i nadzorem rozwiązania.

Wifi 6 generacji 802.11ax

802.11ax zwany wi fi 6 generacji to kolejna odsłona standardu sieci bezprzewodowej. Standard został zaprojektowany w taki sposób aby bezproblemowo obsługiwać większą ilość urządzeń przez jeden punkt dostępowy z wyższymi prędkościami. Standard czerpie z technik wykorzystywanych przez swoich poprzedników jak 802.11ac oraz n

Czytaj więcej o WiFi 6 generacji 802.11ax

Kontroler sieci bezprzewodowej WLAN

Cechy oraz funkcjonalność zarządzalnej sieci bezprzewodowej WiFi. Stabilna sieć bezprzewodowa ma szczególne znaczenie w przypadku rozwiązań przemysłowych, środkiem do celu może być wdrożenie kontrolera sieci WiFi.

Więcej o kontrolerze sieci bezprzewodowej