• Partner24 Sp. z o.o. | ul. Fordońska 87 | 85-719 Bydgoszcz

Informatyczne rozwiązania dla firm

Foto - Rozwiązania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy ma dobrze zaprojektowana i bezawaryjna infrastruktura IT. Z drugiej strony wiemy, że na szeroko rozumianą tzw. ‘informatykę’ można wydać każde pieniądze. Dlatego starannie projektujemy nasze systemy oraz dbamy aby proponowane przez nas rozwiązania były wydajne i pewne a zarazem nie generowały nieuzasadnionych kosztów związanych z ich utrzymaniem. Wdrażane rozwiązania poprzedzone są zawsze dokładną analizą potrzeb klienta. 

Nasi inżynierowie posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie  stosowania różnych technologii informatycznych, są w stanie zaproponować optymalne rozwiązania informatyczne dla Państwa firmy. Projektujemy, wdrażamy i monitorujemy sieci lokalne LAN, sieci bezprzewodowe WLAN oraz sieci rozległe WAN. Oferujemy rozwiązania serwerowe, backup i replikację danych, system zasilania awaryjnego, wirtualizację,  telefonie VoIP oraz system monitoringu video. Wykorzystujemy sprzęt i oprogramowanie znanych, sprawdzonych marek. 

Dzięki umiejętnej integracji poszczególnych elementów infrastruktury IT jesteśmy w stanie dostarczyć  szeroką gamę elastycznych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb i możliwości naszych klientów. Nasze rozwiązania informatyczne pozwalają na zwiększenie automatyzacji oraz efektywności pracy.

Wiemy, że rozwiązania IT to nie tylko sam sprzęt ale i oprogramowanie dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy. Dlatego jako producent oprogramowania do zarządzania produkcją ERP oraz magazynem WMS a także komponentów do wizualiacji procesów produkcji jesteśmy w stanie sprostać potrzebą Twojej organizacji. Nasi specjaliśmy są wstanie stworzyć dedykowane rozwiązanie informatyczne łączące elementy sprzętowe ogólnodostępne na rynku z oprogramowanie napisanym indywidualnie na zamówienie.