• Partner24 Sp. z o.o. | ul. Fordońska 87 | 85-719 Bydgoszcz

Rozwiązania serwerowe

Foto - Rozwiązania serwerowe

Serwer bądź serwery są centralnym punktem każdej infrastruktury informatycznej. Na serwerach gromadzone są oraz przetwarzane wszystkie istotne informacje, które posiada firma. Dlatego tak ważny jest dobór właściwego rozwiązania zapewniający z jednej strony wysoką dostępność przy dużym obciążeniu jak i bezpieczeństwo gromadzonych informacji. Serwer do prawidłowej pracy potrzebuje odpowiedniego oprogramowania, systemu operacyjnego oraz oprogramowania specjalistycznego pełniącego już określoną funkcję, może to być zwykłe współdzielenie plików jak i zaawansowane Oprogramowanie do zarządzania firmą ERP lub program magazynowy WMS.

Nasza firma dostarcza kompleksowe rozwiązania serwerowe rozpoznawalnych, sprawdzonych marek. Przeprowadzamy audyty istniejących rozwiązań, doradzamy klientowi kierunek rozwoju. Administrujemy serwerami Linux Windows

Serwer poczty elektronicznej opartej o Linux

Darmowe oprogramowanie systemowe Linux świetnie się nadaje do uruchomienia systemu poczty elektronicznej.

Więcej o poczcie elektronicznej w Linux.

Administracja serwerami Linux i Windows

Zauważalną tendencją na rynku IT jest migracja usług do chmur obliczeniowych, jednak z technicznego punktu widzenia chmury obliczeniowe czy serwery znajdujące się w firmie wymagają odpowiedniego podejścia jeśli chodzi o administrację serwerami Linux bądź Windows.

Administracja serwerami Linux i Windows